MGI ZIP X4 Electric Trolley

Zip X4 sisaldab mitmeid kõrgtasemelisi tehnoloogiaid, et sinu mäng paremale tasemele viia. 24V 250WH liitiumaku süsteem on kergem, kestab kauem ning selle laadimissüsteem on väga kiire. Zip X4-l on sujuv ja vaikne liikuvus ning koos 230 vattise mootoriga saad keskenduda rohkem oma golfimängule, sest käru liigub sujuvalt ja võimsalt mööda golfiväljakut. Kärul on 24V 250Wh liitiumaku, mis kestab täis laetuna 2 golfiringi (36 rada).

Laos

 999.00

– Kärul on lukustatav esiratas. mis lisab sellele tugevust ning vastupidavust ja võimaldab X4-l oma tööd teha iga pinnasega golfiväljakul. X4 sisaldab innovaatilisi tehnoloogiaid nagu näiteks distantsi-kontroll ning elektrooniline pidur.
– Alamäe kiirusekontroll aitab golfaril muretult liikuda igal pinnasel, sest tasaselt künkalisemale pinnasele liikudes ei pea manuaalselt kiirust muutma. See lubab sul kekskenduda vaid järgmisele löögile ning seeläbi mängida paremaid tulemusi ning nautida aega golfiväljakul. Tõsta oma mängutase järgmisele tasemele koos Zip X4 elektrikäruga.
– MGI Zip seeria kärud on disainitud sobima ideaalselt kärubägidele, kuid jalgadel bägidega omanikel tuleks enne veenduda selle sobivuses.
– SKU: MGI-ZIPX4B

Lisainfo

Värv

Black

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “MGI ZIP X4 Electric Trolley”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga