0

Hinnakiri

Full Bag Fitting

Next Golf Fittingu kõige populaarsem valik, mille käigus saad hinnangu kogu golfivarustusele. Hindame üle Sinu praeguse golfivarustuse sobivuse(selle olemasolul) ja leiame protsessi käigus Sulle parimad võimalikud golfikepid. Lisaks saame fittingu tulemusena nõustada, millised golfipallid Sulle kõige paremini sobivad.

2,5 h

120 €

Woods Fitting

Tii pealt palli mängu saamine on sama oluline kui meetrised putid! Leiame Sulle parimad golfikepid avalöögiks ja pikalt distantsilt lähenemiseks – optimeerime spin'i ja lennukaare, et löögid oleks võimalikult pikad, aga ka otse.

1,5 h

70 €

Irons & Wedges Fitting

Perfektne korrelatsioon andestavuse ning kontrolli vahel. Golfivarustuse suurima osa moodustab just rauasett. Leiame Sulle sobivad rauad, et saaksid nendele igal positsioonil kindel olla. Lisaks kombineerime Sulle ka sobiva wedge'ide kombinatsiooni.

1,5 h

60 €

Single Club (Driver) Fitting

Saa fititud ühe golfikepi jaoks! Populaarne valik, kui soovid fittida endale uue driveri, kuid see fittinguvalik sobib ka kui soovid fittida ükskõik millist üksikut golfikeppi.

1 h

40 €

Gapping Fitting

Gapping Fittingus kontrollime üle Sinu praeguse rauaseti labanurgad ning vastavalt vajadusel vääname nurkasid. Igal golfikepil bägis peab olema oma eesmärk ja pikkus ning Gapping Fittinguga garanteerime selle Sulle. Ideaalne valik igale golfarile korra aastas läbi teha, et kindlustada seti sobivus terveks hooajaks.

1 h

40 €

Fittingud toimuvad Next Golf Arenal, aadressiga Suur-Paala 19.

Broneeri fitting