0

Akadeemia

Next Golf Academy’s toimuvad golfitreeningud aastaringselt – suvehooajal Estonian Golf & Country Club golfiväljakul ning talvel Next Golf Arenal sisetingimustes. Trennidesse ootame lapsi ja noori alates 4. eluaastast. Noored jaotatakse gruppidesse vastavalt vanusele ning tasemele. Sõltuvalt vanusest on treeningute ülesehitus ja eesmärgid väga erinevad.


Kõige noorematele ehk MINIdele toimuvad treeningud üks kord nädalas ning on peamiselt mängulised. Trennides õpivad lapsed distsipliini ning muid mängulisi oskusi, mis igal golfimängijal ajapikku tekivad. MINIde grupis osalemiseks ei pea astuma Academy liikmeks ning trennides saab käia ka ühekordse tasumisega.


Alates 6. eluaastast ootame lapsi juba GREEN treeningrühma, kus suureneb golfi osakaal treeningutel. Trennid on endiselt vägagi mängulised, kuid erinevaid võistlusi ja ülesandeid tehakse juba päris golfikeppide ja -pallidega.


RED rühma noored on võimelised iseseisvalt golfiväljakul hakkama saama. Trennides on suurem roll oskuste arendamisel ning noored jagatakse gruppidesse vastavalt tasemele.


ELIIT rühmas treenivad Academy parimad noorgolfarid. Noorte treeningkoormus on kordades suurem teistest rühmadest ning treeningud on mitmekülgsemad.