0

Akadeemia

Next Golf Academy on Tallinnas tegutsev golfikool, kus pakume golfiõpet kõikidele noortele ja lastele alates 4. eluaastast. Meie eesmärk on aidata noori teel tippu! Kogu meie tegevus ja tulevased plaanid on suunatud sellele, et Eesti noored golfimängijad jõuaksid USA golfiülikooli ja sealt edasi profituurile. NGA treenerite tiimi näol on meil olemas vajalikud teadmised ja kogemused kuidas ülikoolidesse pääseda, mis on oluline samm teel tippu.

Next Golf Academy treeningprogramm on aastaringne – talvehooajal oktoobrist maini treenime Eesti suurimal ja parimate harjutustingimustega golfihallis Next Golf Arenal, suvel treenime mitmel väljakul üle Eesti. Noored golfarid jaotame gruppidesse vastavalt vanusele ja tasemele – sõltuvalt grupist on treeningute ülesehitus, maht ja eesmärgid väga erinevad.


Kõige noorematele ehk YELLOW grupile toimuvad treeningud üks kord nädalas ning on enamjaolt mängulised. Meie kõige pisemate gruppi ootame kõiki noori vanuses 4-7 eluaastat. Trennides õpivad lapsed distsipliini ning muid mängulisi oskusi, mis igal golfimängijal ajapikku tekivad.


Alates 7. eluaastast ootame lapsi GREEN treeningrühma, kus suureneb golfi osakaal treeningutel. Trennid on endiselt vägagi mängulised, kuid erinevaid võistlusi ja ülesandeid tehakse juba päris golfikeppide ja -pallidega. Treeningute eesmärk on valmistada lapsi ette mänguks rajal – õpetame etiketti, golfireegleid ning erinevaid golfilööke. Treeningutel on võimalik osaleda 1 või 2 korda nädalas.


RED rühma noored on võimelised iseseisvalt golfiväljakul hakkama saama. Trennides on suurem roll oskuste arendamisel ning noored jagatakse gruppidesse vastavalt tasemele. Treeningute eesmärk on valmistada noori ette võistlusteks ja mängutaseme tõstmiseks – õpetame, kuidas eri olukordades rajal toime tulla ja parimaid löögiotsuseid teha. Treeningutel on võimalik osaleda 1 või 2 korda nädalas.


BLUE rühm on suunatud heal tasemel mängivatele ja võistlevatele noortele. Grupp on järelkasvuks meie esindusrühmale ELIIDile ja treeningute ülesehitus on peaaegu samasugune – kogu treeningprotsess järgib suuremat plaani areneda aastast aastasse ja olla parimas vormis hooaja olulisematel võistlustel. Treeningülesandeid koostatakse vastavalt noorte individuaalsele vajadusele ja treenitakse nii tehnilisi kui oskuslikke mänguelemente. BLUE rühm treenib 3 korda nädalas.


ELIIT rühmas treenivad NGA parimad noorgolfarid. Noorte treeningkoormus on kordades suurem teistest rühmadest ning treeningud on mitmekülgsemad – kogu treeningprotsess järgib suuremat plaani areneda aastast aastasse ja olla parimas vormis hooaja olulisematel võistlustel. Treeningülesandeid koostatakse vastavalt noorte individuaalsele vajadusele ja treenitakse nii tehnilisi kui oskuslikke mänguelemente. ELIIT rühma liikmeteks on ka USA ülikoolides treenivad ja õppivad NGA noored.

Kui soovid täpsemat lisainfot meie treeningute ülesehituse ja gruppide kohta, siis kirjuta meile academy@nextgolf.ee.