CALLAWAY Supersoft Suits 23 Golf Balls Dozen

Callaway Supersoft on üks kõige populaarsemaid golfipalle maailmas. Seda teatakse oma pika ja otsese löögikaare ning kõige olulisemalt ka ülimalt pehme tunde poolest Uusimal mudelil on Callaway loonud uue pealispinna, sisu ja valmistustehnoloogia, et veelgi esile tõsta eelnevalt loetletud faktoreid. Nüüd saadaval ka limiteeritud koguses kaardimastide disainis – vali poti, ärtu, ruutu või risti vahel panemaks oma golfipallid mängu nagu paneksid võitva kaardikäe pokkeris.

Laos

 32.00

– Limited Edition Supersoft Suits: See super pikk, super otse ja super pehme golfipall sobib sulle igas mastis. Vali poti, ärtu, ruutu või risti vahel, et oma “pallipakk” lauale laotada.
– Suurem pallikiirus koos pehme tundega: Callaway HyperElastic SoftFast sisu pakub kiiremat pallikiirust ning samas ka üllatavalt pehmet tunnetust griini ümber.
– Enneolematu tunnetus, control ja spin koos pika distantsiga: Hybrid Cover lubab Callaway’l valmistada eri oludes hästi töötava mitmest materjalist sisemuse. Selliselt kombineerib Callaway enneolematu pikkuse kõrge kaare ja madala spin’iga ning säilitab pehme tunde ja vastupidavuse.
– Suurem spin griini ümbruses: Uus ja pehmem pealispinna süsteem pakub eelnevatest mudelitest veelgi rohkem kontrolli lähestuslöökidel ning lähimängus.
– SKU: 64193601249DZ

Lisainfo

Värv

White

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “CALLAWAY Supersoft Suits 23 Golf Balls Dozen”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga