0

Enrico Villo

  • EOK 7 treeneritase
  • Golf Digest TOP75 golfitreener väljaspool USA'd
  • TPI Fitness Level 1 Tase
  • K-Vest Level 1 Certification
  • Ping Authorized Club Fitter
  • Suhtlemiskeeled eesti, inglise, soome ja vene

Enrico alustas golfiga 1993. aastal Niitväljal. Pärast kolme juuniorite ja ühte täiskasvanute (1998) Eesti Meistrivõistluste kuldmedalit otsustas ta hakata golfi õpetama ning on alates 1999. aastast teinud seda täieliku pühendumisega. Enrico lõpetas Soomes PGA golfitreenerite kooli 2001. aastal, saades samast aastast rahvusvahelise PGA (Professionaalsete Golfarite Assotsioon) liikmeks ning 2001. aastast alates on ta Eesti PGA president. Alates 2010. aastast on Enrico Next Golf Academy Head Pro. Lisaks oli ta Eesti koondise peatreener aastatel 2007-2010 ja 2014-2015.

 

Aastal 2020 nimetas Golf Digest Enrico üheks 75 mõjukaimaks treeneriks väljaspool USA-d. Enricol on EOK 7. taseme treenerikutse.

 

Enrico õpilaste hulka kuuluvad enamik Eesti parimaid mängijaid, sealhulgas Mark Suursalu, Sander Aadusaar, Mari Rauna, Annika Koitmaa, Paul Põhi, Joonas Turba, Marten Palm ja teised. Praegu treenivad Enrico juures Eesti 2019 ja 2022 löögimängu meister Anete Liis Adul ning 2019 ja 2020 meeste löögimängu pronksmedali ja 2021. aasta hõbemedali võitja Ken-Marten Soo.

 

Aastate jooksul on Enrico süvitsi uurinud golfilöögi mehhaanikat ja läbinud erinevaid golfialaseid koolitusi. Aastast 2009 teeb ta tihedat koostööd USA golfiõpetaja Michael Jacobsiga, kes on tuntud maailma kuulsama golfilöögi programmi – JACOBS 3D – loojana. Jacobs3D on programm, mis analüüsib golfikepi ja golfari keha liikumist löögi ajal, kasutades matemaatilisi valemeid ja andes täpseid juhiseid, millised jõud ja väänded mõjutavad kepi ja keha liikumist. See programm lõpetab golfis eksiarvamused ja müüdid, aidates golfimängijatel paremini mõista löögitehnikat. Rohkem infot leiad aadressilt www.jacobs3d.com. Michael Jacobsi juures õpivad nii tipptasemel mängijad kui ka teised õpetajad ning ta on mitmel aastal järjest valitud USA Top 100 treenerite hulka. Enrico on Jacobs3D Euroopa saadik ning tunneb Jacobs3D metoodikat üksikasjadeni.

 

Enrico õpetab ja treenib suure innuga nii algajaid kui ka väga heal tasemel mängijaid. Ta usub, et koostöös õpilase soovi ja pühendumusega saab mängija viia oma mängutasemele, millest ta võibolla kunagi ei osanud unistada. Enrico pakub erinevaid treeninguid vastavalt golfari tasemele. Kui soovid oma golfimängu parandada ja jõuda järgmisele tasemele, võta Enricoga kohe ühendust ja leia endale parim variant.


Seotud artiklid