0

Enrico Villo

  • EGCC Head Pro
  • Golf Digest TOP75 golfitreener väljaspool USA'd
  • EOK 7 treeneritase
  • TPI Fitness Level 1 Tase
  • K-Vest Level 1 Certification
  • Ping Authorized Club Fitter
  • Suhtlemiskeeled eesti, inglise, soome ja vene

Alustas golfiga 1993. aastal Niitväljal. Peale kolme juuniorite ja ühte täiskasvanute (1998) Eesti Meistrivõistluste kuldmedalit otsustas hakata golfi õpetama ning on alates 1999. aastast teinud seda täieliku pühendumisega tänaseni. Lõpetanud 2001. aastal Soomes PGA golfitreenerite kooli, samast aastast rahvusvahelise PGA (Professionaalsete Golfarite Assotsioon) liige ja aastast 2001 Eesti PGA president. Alates 2010. aastast on Enrico EGCC ja Next Golf Academy Head pro. Eesti koondise peatreener aastatel 2007-2010 ja 2014-2015

 

Aastal 2020 nimetati Enrico juhtiva golfi väljaande Golf Digest poolt 75 mõjukama treeneri hulka väljaspool USA’d. Enrico’l on EOK 7-taseme treenerikutse.

 

Enrico õpilaste hulka kuulub enamik Eesti parimaid mängijaid; Mark Suursalu, Sander Aadusaar, Mari Rauna, Annika Koitmaa, Paul Põhi, Joonas Turba, Marten Palm jt. Praegu treenivad Enrico juures teiste hulgas Eesti ainuke profimängija, Sander Aadusaar, 2019 löögimängu meister Anete Liis Adul, 2019 rajamängu meister Mariliis Palm ja 2019 aasta meeste löögimängu pronks Ken-Marten Soo.

 

Aastate jooksul on Enrico õppinud golfi swingi süvitsi ja läbinud erinevaid golfialaseid koolitusi. Aastast 2009 teeb Enrico tihedalt koostööd Michael Jacobsiga. Michael Jacobs on USA golfiõpetaja, kes on loonud maailmakuulsa golfi swingi programmi JACOBS 3D. Jacobs3D on programm, mis analüüsib golfi kepi ja golfari keha liikumist löögi ajal. Kõik baseerub matemaatilistele valemitele ja esimest korda ajaloos on golfis olemas programm, mis ütleb täpselt, millised jõud ja väänded mõjutavad kepi ja keha liikumist. Ehk enam ei pea arvama ja paljud müüdid, mis aegade jooksul on golfi swingi kohta tekkinud on murtud. vt lisa www.jacobs3d.com. Michael Jacobsi juures käivad õppimas nii tippmängijad kui ka teised õpetajad ning on valitud mitmel aastal järjest USA’s Top 100 treenerite hulka. Enrico on Jacobs3D Euroopa saadik ning tunneb Jacobs3d pisidetailideni

 

Enrico õpetab ja treenib suure innuga nii algajaid, kui ka väga heal tasemel mängijaid. Enrico usub, et kui õpilasel on soov ja tahe panustada oma mängu arengusse, siis koostöös on mängija võimeline viima oma mängu tasemele, millest ta võibolla kunagi ei osanud isegi unistada. Enrico pakub vastavalt golfari tasemele erinevaid treeninguid. Kui soovid oma golfimängu parandada, siis võta Enricoga kohe ühendust ja leia endale parim variant järgmisele tasemele jõudmiseks.