0

Ping G430 – sama andestavus aga palju kiirem!

2023. aastal üllatab Ping kõiki golfareid uue ja veelgi parema G430 golfikeppide seeriaga! Kui eelmine mudel G425 oli kõige andestavam turul, siis uuel ahjusoojal seerial on andestavus säilinud ning lisatud palju kiirust – kasutatud on palju süsinikkiudu ning golfikepid on kuni 15% kergemad kui eelkäijad. Ning paljude rõõmuks on uue mudeli kõla samuti palju meeldivam. G430 seeria on Next Golfi fittingukeskusesse kohale jõudnud ning ootab kõiki golfareid! 🤩

G430 High Launch

Mitmed golfimängijad mängivad golfikeppidega, mis on nende jaoks liiga rasked ning tulemusena ei teki piisavalt labakiirust, et palli stabiilselt kaugele lüüa. Kui tunned, et jutt käis sinu kohta, siis tutvustame sulle uut G430 HL seeriat, ideaalne golfisett aeglasema labakiirusega mängijale. Komplekteeritud kergemate labaraskustega, varre ja gripiga, annab tulemuseks ligikaudu 15% kergemad golfikepid, kui standardmudelil, et saaksid golfipalli lüüa kõrgemalt ja kaugemale kui kunagi varem!

G430 High Launch valikus on MAX ja SFT driverid ning puud, hübriidid ja rauad, millelt leiad 5.5-11 grammised alumiiniumist raskused. High Launch seerial on uued Alta Quick varred kahes jäikuses ning Lamkin UTx Lite grip. Varustus sobib ideaalselt kiirema labakiirusega naistele, teismelistele ning seenioritele, kes kõik peaksid mängima kergema ja kõrgema lennukaarega golfisetiga.

G430 Driverid

Lisaks High Launch mudelitele on uued G430 driverid saadaval kolmes versioonis:

G430 Puud

Paar aastat tagasi tegi Ping puu’dega revolutsiooni, kui tuvustas uut ja lamedama ehitusega laba. Nüüd teeb Ping uue revolutsiooni G430 seeriaga, kui muudab kõige andestavamad puud veelgi kiiremaks. G430 puudel on kergem süsinikkiust korpus (Carbonfly Wrap), mille tulemusena saavutad pikema ja kõrgema löögi

G430 Hübriidid

Uued G430 on komplekteeritud uue tehnoloogiaga Carbonfly Wrap ning vanade klassikutega Facewrap ja Spinsitency. Selle tulemusena saavutas Ping senisest kiiremad pallikiirused ja kõrgema lennukaare, et ka hübriidiga palli griinil seisma saaksid. G430 seeria on saadaval 2-7 hübriidina. Kõik Pingi hübriidid on reguleeritava ± 1.5° adapteriga.

G430 Rauad

Sinu enesekindlus ja löökide stabiilsus on uue G430-ga taevakõrgune. Seeria kombineerib madalama massi keskpunkti, tugevamate labanurkade ja õhema labaga, mille kooslusel saavutatakse kiiremad pallikiirused ning pikkuse võit, ilma loovutamata PINGi kuulsat andestavust. Innovatiivne PurFlex cavity plaat, mis koosneb seitsmest painduvast osast, aitab labal vabalt painduda ning saavutada kiiremaid pallikiirusi üle kogu laba.

Kuna uutel raudadel on tugevamad loftid, on PING täiustanud labade valikut 4 uue wedge’ga – 45.5°, 50°, 54°, 58° – ning lisaks on saadaval labad 4-PW.

Tule ja proovi sinagi uut PINGi hittseeriat G430-t, ainult Next Golfis. Broneeri fittinguaeg allpool 👇