uudised

Ryder Week Next Golfis

Ryder Week Next Golfis

Sel nädalal käib Next Golfis allahindluste kõrvalt Ryder Week, kus iga ostuga saab täita sedeli ja ennustada, kes hoiab pühapäeva öösel pea kohal Ryder Cup’i karikat. Pakkumine kehtib kuni 24.09 keskööni.

Juba esmaspäeva hommikul loosime ühe õnneliku, kes saab oma ostusumma kinkekaardi näol tagasi.


Samal ajal käib Next Golf kauplustes “Täitsa lõpp” suvelõpu allahindlus – suur hulk kaupa nüüd viimast korda suviselt kuumade hindadega alla hinnatud:

🎯 Golfikepid kuni -50% soodsamad

🎯 Kõik suveriided -30%

🎯 Kõik golfijalanõud -25%Loe edasi

The Open ennustusmäng

The Open ennustusmäng

Järgmine nädal mängitakse aasta üks olulisemaid golfivõistlusi, mis eelmine aasta COVID’i tõttu suisa ära jäi – The Open 2021 Royal St. Goerge’s. Next Golf kutsub aasta neljanda major’i puhul ennustusvõistlusele, kus on võimalik võita kuni 100€ kinkekaart ja muid auhindu. Asi on lihtne – mine meie FB lehele ja ennusta kes Next Golf brändide esindajatest – Ping, Cobra, Callaway – saab kõige parema koha ja mitmenda?

Õige mängija ennustamise korral on auhinnaks Next Golfi 50€ kinkekaart, ennustades ka õige koha, saate auhinnaks 100€ kinkekaardi.

Head ennustamist!:)… Loe edasi

Eesti golfimängijate eelistused!

Eesti golfimängijate eelistused!

Uue hooaja hakul viisime ellu juba 4-5 aastat küpsenud idee saamaks ülevaadet golfimängijate eelistustest varustuse, brändide, golfiõpetuse jms osas. Kahe nädala jooksul laekus küsitlusele üle 400 vastuse, mille hulgast läksid ausa tulemuse eesmärgil arvesse 399 unikaalset vastust. EGL andmetel on Eestis täna 3641 registreeritud mängijat, kellest 25-30% on kandidaatliikmed erinevates klubides. Siiski jättes valikusse kõik eelpool mainitud registreeritud mängijad, oli vastanute osakaal 11%, mis on vägagi arvestatav osalusprotsent! Tänud kõikidele, kes leidsid mõned minutid vastamiseks.

Olgu alustuseks öeldud, et mitmeski vastuses sai märkida mitu valikut või vastust, seega oli mõnes kategoorias lausa 900 erinevat häält.

Loe edasi
Custom Club Fitting

Custom Club Fitting

Golfivarustuse valimine ja soetamine on tänapäeval keerukam protsess, aga samas alustav golfar ei peaks väga üle mõtlema. Iga golfar on kehaehituselt ning swing’ilt erinev, sellepärast on uusi või kasutatud golfikeppe soetades oluline teha õige valik. Üks võimalus on teha custom club fitting, kus erinevaid labasid ja varsi proovitakse, et leida sobivaim kooslus. Õige ja sobilik varustus istub mängijale paremini ning aitab mängida oma võimetele vastavalt parimat golfi. Samas tulles tagasi esimese lause juurde, siis alustaval golfaril fittingus varustust testida on suhteliselt mõttetu, sest löögid pole veel stabiilsed ja täpsed, et fittingu andmeid võrrelda.… Loe edasi

PING G425 Next Golf’is kohal!

PING G425 Next Golf’is kohal!

Aastakümneid on PING nii tuuri- kui klubimängijaid rõõmustanud uute innovaatiliste golfikeppidega. Paaril viimasel hooajal oli G410 nii mitmelgi võistlusel #1 driver mängijate kotis, kuid seda mida sügise lõpus juhtus, ei osanud keegi oodata. Kohe peale valmimist, oli 3 nädalat järjest uus G425 seeria driver suurimatel profituuridel #1 driver mängijate bägides. Selline usaldus proffide poolt on võimas märk.  Tänaseks on PING G425 seeria kohal ka Next Golf'is!

PING G425 DRIVER

Ping jätkab uue seeria driveri puhul viimastel aastatel tuttavaks saanud versioonidega - kolme eri mudeli hugast leiab igal tasemele mängijale selle oma!

Loe edasi
Cobra RADSPEED on kohal!

Cobra RADSPEED on kohal!

2020 oli Cobra Golfi jaoks läbi aegade parim aasta. Nende Speedzone'i seeria golfikeppide valik leidis tee ka golfikotti nii mõnelegi Eesti golfarile ning tagasiside oli hämmastav. Kuid uuel aastal on kõik veelgi uuem, lahedam ja kiirem;)! Uus Cobra Radspeed tootevalik on jõudnud meie poelettidele ning fittinguvalikusse ja ootame kõiki proovima!

 

Cobra RADSPEED Driverid

Uus RADSPEED driver on igas mõttes revolutsiooniline. Golfimaailmas teada tuntud tõde on, et kui lisada raskust ettepoole, saavutad driveriga suurema pallikiiruse ja väiksema spin'i, kuid vähendad andestavust ning lisades raskust tahapoole, suurendad andestavust, ohverdades pallikiirust ja seeläbi löögipikkust.

Loe edasi