uudised

The Open ennustusmäng

The Open ennustusmäng

Järgmine nädal mängitakse aasta üks olulisemaid golfivõistlusi, mis eelmine aasta COVID’i tõttu suisa ära jäi – The Open 2021 Royal St. Goerge’s. Next Golf kutsub aasta neljanda major’i puhul ennustusvõistlusele, kus on võimalik võita kuni 100€ kinkekaart ja muid auhindu. Asi on lihtne – mine meie FB lehele ja ennusta kes Next Golf brändide esindajatest – Ping, Cobra, Callaway – saab kõige parema koha ja mitmenda?

Õige mängija ennustamise korral on auhinnaks Next Golfi 50€ kinkekaart, ennustades ka õige koha, saate auhinnaks 100€ kinkekaardi.

Head ennustamist!:)… Loe edasi

Eesti golfimängijate eelistused!

Eesti golfimängijate eelistused!

Uue hooaja hakul viisime ellu juba 4-5 aastat küpsenud idee saamaks ülevaadet golfimängijate eelistustest varustuse, brändide, golfiõpetuse jms osas. Kahe nädala jooksul laekus küsitlusele üle 400 vastuse, mille hulgast läksid ausa tulemuse eesmärgil arvesse 399 unikaalset vastust. EGL andmetel on Eestis täna 3641 registreeritud mängijat, kellest 25-30% on kandidaatliikmed erinevates klubides. Siiski jättes valikusse kõik eelpool mainitud registreeritud mängijad, oli vastanute osakaal 11%, mis on vägagi arvestatav osalusprotsent! Tänud kõikidele, kes leidsid mõned minutid vastamiseks.

Olgu alustuseks öeldud, et mitmeski vastuses sai märkida mitu valikut või vastust, seega oli mõnes kategoorias lausa 900 erinevat häält.

Loe edasi
Custom Club Fitting

Custom Club Fitting

Golfivarustuse valimine ja soetamine on tänapäeval keerukam protsess, aga samas alustav golfar ei peaks väga üle mõtlema. Iga golfar on kehaehituselt ning swing’ilt erinev, sellepärast on uusi või kasutatud golfikeppe soetades oluline teha õige valik. Üks võimalus on teha custom club fitting, kus erinevaid labasid ja varsi proovitakse, et leida sobivaim kooslus. Õige ja sobilik varustus istub mängijale paremini ning aitab mängida oma võimetele vastavalt parimat golfi. Samas tulles tagasi esimese lause juurde, siis alustaval golfaril fittingus varustust testida on suhteliselt mõttetu, sest löögid pole veel stabiilsed ja täpsed, et fittingu andmeid võrrelda.… Loe edasi

PING G425 Next Golf’is kohal!

PING G425 Next Golf’is kohal!

Aastakümneid on PING nii tuuri- kui klubimängijaid rõõmustanud uute innovaatiliste golfikeppidega. Paaril viimasel hooajal oli G410 nii mitmelgi võistlusel #1 driver mängijate kotis, kuid seda mida sügise lõpus juhtus, ei osanud keegi oodata. Kohe peale valmimist, oli 3 nädalat järjest uus G425 seeria driver suurimatel profituuridel #1 driver mängijate bägides. Selline usaldus proffide poolt on võimas märk.  Tänaseks on PING G425 seeria kohal ka Next Golf'is!

PING G425 DRIVER

Ping jätkab uue seeria driveri puhul viimastel aastatel tuttavaks saanud versioonidega - kolme eri mudeli hugast leiab igal tasemele mängijale selle oma!

Loe edasi
Cobra RADSPEED on kohal!

Cobra RADSPEED on kohal!

2020 oli Cobra Golfi jaoks läbi aegade parim aasta. Nende Speedzone'i seeria golfikeppide valik leidis tee ka golfikotti nii mõnelegi Eesti golfarile ning tagasiside oli hämmastav. Kuid uuel aastal on kõik veelgi uuem, lahedam ja kiirem;)! Uus Cobra Radspeed tootevalik on jõudnud meie poelettidele ning fittinguvalikusse ja ootame kõiki proovima!

 

Cobra RADSPEED Driverid

Uus RADSPEED driver on igas mõttes revolutsiooniline. Golfimaailmas teada tuntud tõde on, et kui lisada raskust ettepoole, saavutad driveriga suurema pallikiiruse ja väiksema spin'i, kuid vähendad andestavust ning lisades raskust tahapoole, suurendad andestavust, ohverdades pallikiirust ja seeläbi löögipikkust.

Loe edasi
Welcome COBRA putters!!

Welcome COBRA putters!!

Cobra ja Hewlett Packard alustasid kaks aastat tagasi koos teekonda revolutsioneerida  golfikeppide disaini ja tootmist kasutades 3D printimise tehnoloogiat. Nüüd on esimene 3D abil prinditud golfikepp valmis – Cobra Supersport 35 putter. Ja see on alles algus!

Cobra on maailma üks innovaatilisemaid golfifirmasid ja HP samamoodi printeritootjana. Koostöö alguses oli eesmark ühine – välja töötada tuleviku võimalus golfikeppide ehitamiseks. Traditsiooniline golfikeppide ehitus algab metalltükist, millest tükikaupa osasid eemaldama hakatakse kuniks lõppproduktini jõutakse. 3D printimisega on protsess täiesti vastupidine – alustatakse nullist ja lisatakse metalliosasid kohtadesse kuhu soovitakse, et jõutaks parimate tulemusteni võimalikult kiiresti!… Loe edasi