uudised

Custom Club Fitting

Custom Club Fitting

Golfivarustuse valimine ja soetamine on tänapäeval keerukam protsess, aga samas alustav golfar ei peaks väga üle mõtlema. Iga golfar on kehaehituselt ning swing’ilt erinev, sellepärast on uusi või kasutatud golfikeppe soetades oluline teha õige valik. Üks võimalus on teha custom club fitting, kus erinevaid labasid ja varsi proovitakse, et leida sobivaim kooslus. Õige ja sobilik varustus istub mängijale paremini ning aitab mängida oma võimetele vastavalt parimat golfi. Samas tulles tagasi esimese lause juurde, siis alustaval golfaril fittingus varustust testida on suhteliselt mõttetu, sest löögid pole veel stabiilsed ja täpsed, et fittingu andmeid võrrelda.… Loe edasi

PING G425 Next Golf’is kohal!

PING G425 Next Golf’is kohal!

Aastakümneid on PING nii tuuri- kui klubimängijaid rõõmustanud uute innovaatiliste golfikeppidega. Paaril viimasel hooajal oli G410 nii mitmelgi võistlusel #1 driver mängijate kotis, kuid seda mida sügise lõpus juhtus, ei osanud keegi oodata. Kohe peale valmimist, oli 3 nädalat järjest uus G425 seeria driver suurimatel profituuridel #1 driver mängijate bägides. Selline usaldus proffide poolt on võimas märk.  Tänaseks on PING G425 seeria kohal ka Next Golf'is!

PING G425 DRIVER

Ping jätkab uue seeria driveri puhul viimastel aastatel tuttavaks saanud versioonidega - kolme eri mudeli hugast leiab igal tasemele mängijale selle oma!

Loe edasi
Cobra RADSPEED on kohal!

Cobra RADSPEED on kohal!

2020 oli Cobra Golfi jaoks läbi aegade parim aasta. Nende Speedzone'i seeria golfikeppide valik leidis tee ka golfikotti nii mõnelegi Eesti golfarile ning tagasiside oli hämmastav. Kuid uuel aastal on kõik veelgi uuem, lahedam ja kiirem;)! Uus Cobra Radspeed tootevalik on jõudnud meie poelettidele ning fittinguvalikusse ja ootame kõiki proovima!

 

Cobra RADSPEED Driverid

Uus RADSPEED driver on igas mõttes revolutsiooniline. Golfimaailmas teada tuntud tõde on, et kui lisada raskust ettepoole, saavutad driveriga suurema pallikiiruse ja väiksema spin'i, kuid vähendad andestavust ning lisades raskust tahapoole, suurendad andestavust, ohverdades pallikiirust ja seeläbi löögipikkust.

Loe edasi
Bridgstone ja Callaway logopallid!

Bridgstone ja Callaway logopallid!

Logopallide tellimise aeg on käes! Next Golf pakub parimaid palle - sobivad maailma parimatele, sobib ka meile - ära rahuldu keskpärastega!

Callaway on juba teist aastat European Tour ametlik pall - Bridgestone’i on valinud oma palliks lisaks teistele maailma tippudele US Open 2020 võitja Bryson Dechambeau ja meistrite meister Tiger Woods!

Callaway

Warbird NEW - 21,60€ tosin (18+km)
Supersoft NEW - 27,60€ tosin (23+km)
Chrome Soft NEW - 45,60€ tosin (38+km)
NB! Chrome Soft valikus uudisena X Tour Low Spin + Triple Track!

Bridgestone

Tour B - 43,20€ tosin (36+km)
E12 Soft/Speed - 30€ tosin (25+km)
E6/ E6 Lady - 25,20€ tosin (21+km)

Hinnas sisaldub:
Logo trükk 1-5 värvi
Alates 20 tosinast set-up
Alates 30 tosinast iga 10 tosina kohta 1 tosin TASUTA!

Loe edasi
Welcome COBRA putters!!

Welcome COBRA putters!!

Cobra ja Hewlett Packard alustasid kaks aastat tagasi koos teekonda revolutsioneerida  golfikeppide disaini ja tootmist kasutades 3D printimise tehnoloogiat. Nüüd on esimene 3D abil prinditud golfikepp valmis – Cobra Supersport 35 putter. Ja see on alles algus!

Cobra on maailma üks innovaatilisemaid golfifirmasid ja HP samamoodi printeritootjana. Koostöö alguses oli eesmark ühine – välja töötada tuleviku võimalus golfikeppide ehitamiseks. Traditsiooniline golfikeppide ehitus algab metalltükist, millest tükikaupa osasid eemaldama hakatakse kuniks lõppproduktini jõutakse. 3D printimisega on protsess täiesti vastupidine – alustatakse nullist ja lisatakse metalliosasid kohtadesse kuhu soovitakse, et jõutaks parimate tulemusteni võimalikult kiiresti!… Loe edasi