uudised

The Belfry Challenge

The Belfry Challenge

23.-28.veebruaril toimub NextGolf Arenal virtuaalvõistlus legendaarsel The Belfry väljakul, mis on võõrustanud aastatel 1985, 1989, 1993 ja 2002 Ryder Cup võistlust. Lisaks on seal peetud mitu korda European Tour võistlusi ning võitjate hulgast leiab sellised tegijad nagu Lee Westwood, Paul Casey, Henrik Stenson jt. Nüüd on võimalik tulla ja panna ennast proovile!

Kuni laupäeva 27.veeburari õhtuni saab mängida võistlusringi ning tulemused lähevad tabelisse. Võistlus toimub kahes klassis ning mõlemas meestele ja naistele ühises arvestuses. Pro klassis saavad osaleda mängijad, kelle HCP on 5 või parem. Club klassis saavad osaleda kõik kõrgema HCP’ga mängijad.… Loe edasi

Vastlapäev Next Golf Arena’l

Vastlapäev Next Golf Arena’l

Aeg: 16. veebruar 2021

Koht: NextGolf Arena

Võistlusklassid: Pro, Club, Junior

Vastlapäeval saad enne või peale kelgutamist tulla NextGolf Arena pikima puti ja drive võistlusele! Võistlus käib kolmes eri klassis ja igas klassis kroonitakse võijtaks putt + drive kombineeritud parim tulemus! Pro klassis osalevad mängijad, kelle hcp on 5 või parem. Club klassis saavad osaleda kõik 5+ hcp’ga mängijad, kelle vanus on vähemalt 18 aastat. Juunior klassis võistlevad kõik alla 18 aastased. Mehed ja naised ning poisid ja tüdrukud võistlevad klassi siseselt ühises arvestuses.
Iga võistleja saab enne võistluse arvestusse minevat sooritust teha võistlusrajaga tutvust ning proovida griini kiirust kui täpsust range’l:)

Osavõtt on selgelt vabatahtlik, äärmiselt individuaalne ja osalejatele täitsa TASUTA!… Loe edasi

Sõbraga Next Golf Arenale 2=1 ❤️

Sõbraga Next Golf Arenale 2=1 ❤️

Pühapäeval on sõbrapäev ja mis oleks parim kink golfisõbrale, kui tulla golfi mängima või harjutama:) Reedest pühapäevani saad sõbra TASUTA kaasa võtta. Broneeri treening Next Golf Arenal mugavalt SIIN 👉 https://kawepadel.book247.com/ ja tulge nädalavahetusel koos harjutama.… Loe edasi

Next Golf Arena Story

Next Golf Arena Story

Golf pole juba ammu ainult suvine ala ning talviseks harjutamiseks mõeldud sisegolfikeskusel on oluline tähtsus ala arengul ning sportlaste taseme tõstmisel. Alates Exit Sisegolfi sulgemisest 2019 aasta kevadel haigutas sisegolfi turul suur tühi auk ja otsiti pikalt parimat võimalikku kohta, vaadatud sai erinevaid objekte ning peeti erinevaid
läbirääkimisi… ja siis tuli jackpot!

Septembris 2020 leidsime sobiva halli Suur-Paala tänaval ning juba esimesel vaatlusel sai selgeks, et nüüd tuleb kiirelt tegutseda! Nädala pärast kirjutasime alla 10-aastasele lepingule ja siis läks projekt hooga käima. Tühjast hallist kujunes visioon, siis täpsem plaan, siis materjalide hanked jne.

Loe edasi
Next Golf Arena suletud kuni 18.01

Next Golf Arena suletud kuni 18.01

Vastavalt Valitsuse 23. detsembri otsusele on Harjumaal ning Ida-Virumaal suletud kõik spordisaalid. Sellest tingituna on NextGolf Arena suletud kõikidele harjutajatele – erandina võivad hallis treenida professionaalsed sportlased ning koondise liikmed ja kandidaatliikmed.

Püsige terved ja peatsete harjutamisteni!

Loe edasi