Vastlapäeva võistlus

Vastlapäeva võistlus

Selle aasta vastlapäeval tegime pikkadele liugudele konkureemiseks lõbusa pika drive’i ja puti kombineeritud võistluse. Kõik osalejaid said FlightScope simulaatoril lüüa võimalikult pikalt ja täpselt drive’i. Optimaalne pikkus oli reguleeritud Pro klassis 250, meestele 200, naistele 175 ja juunioritele 150 meetrit. Oluline oli eelkõige täpsus, sest lööma pidi joonele ja eksimus paremale või vasakule andis lisapunkte. Seevastu pikkusega saavutatud lisameetrid tulid kasuks ja lühemate puhul midagi maha ei võetud. Pikkuse ja eksimuse (joonelt kõrvale) suhtes kolmest drive’st kõige parem läks arvesse.
Sellele liideti omakorda puti tulemus. Mõõtu võeti 30 meetri pikkuse puti löömisega ning taaskord oli kõikidel 3 katset. Päris auku ei suutnud keegi palli saada, kuid vaid 16 cm kaugusele sai Club klassis võitnud Margus Stoltsen. Suuresti just putt saigi määravaks, sest ei ole lihtne virtuaalses golfis arvestada 30 meetriga.
Igatahes oli tore ja põnev mõõduvõtt, kus kokku osales 27 võistlejat. Võitjateks tulid Pro klassis Thor Erik Tikand, Club klassis Margus Stoltsen ja Junior klassis Lill Kangust. Kõikidele auhinnaks hunnik kukleid – palju õnne!