Allahindlus!

ODYSSEY Stroke Lab Ladies Putter LH – One 33″

Stroke Lab on muutnud puttamist igaveseks koos Odyssey revolutsioonilise mitme materjaliga Stroke Lab varrega. See konstruktsioon aitab sul saavutada stabiilsema tempo ning järjepidevuse enda löögis ning tulemus ei ole miski muu kui imeline. See on projekteeritud muutma sind paremaks puttajaks ja golfarid armastavad seda. See on võitnud major’eid ja suurvõistlusi üle maailma ning on aidanud Odyssey’l saada #1 putteriks igal tuuril.

Laos

 201.75

– Stroke lab vars: Innovaatiline mitmest materjalist vars säästab putteri kogukaalust 40 grammi, mis on ümber mängitud laba ja gripi peale. See tasakaalustab putteri, et parandada tempot ning järjepidevust löögil. See major’eid võitnud tehnoloogia jätkab maailma tipptuuridel domineerimist siiani.
– White Hot Microhinge sisemus: Kõrgtehnoloogilise sisemuse tehnoloogia kombineerib legendaarse White Hot tunnetuse kaasaegse palli rulli suurendava tehnoloogiaga.
– Preemium sini-hõbe viimistlus: See tõestatud kontrast viimistlusel aitab sul arendada joondumist algasendis ning löögi hetkel.
– SKU: 73206P63300

Lisainfo

Käelisus

Vasakukäeline golfar

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “ODYSSEY Stroke Lab Ladies Putter LH – One 33″”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga