Allahindlus!

CALLAWAY MD5 Jaws Ladies Wedge

Jaws MD5 wedge’d on vormitud Callaway peadisaineri Roger Cleveland’i poolt ning pakatavad professionaalsusest. Preemium laba kujud, silmatorkav viimistlus, enneolematu tunnetus, ainulaadne mitmekülgsus ning erakordne spin.

 135.20

– Täpselt vormitud 8020 õrnast süsinikterasest saavutamaks erilist tunnetust ja ilusat välimust: Vormitud Roger Cleveland’i poolt, need preemium labad erituvad kvaliteedist ning edust iga nurga alt, ja pakuvad samaaegselt pehmet ning rahuldavat tunnetust, millele ükski teine wedge vastu ei saa. Kaks kõrgtasemelist lihvi: Platinum Chrome ja Tour Grey.
– Optimeeritud labade vahesammud: Laba vormingud liiguvad traditsioonilisest lob ja sand wedge’st kuni kompaktsema vormini gap ja pitching wedge’ides, et saavutada sujuv üleminek rauasetile.
– Preemium komponendid preemium sooritusvõimeks: Meestel True Temper Tour Issue 115 (teras) ja Project X Catalyst 80 (grafiit) varred koos Callaway Universial gripiga; Naistel UST Recoil Wedge (grafiit) vars koos Lamkin Comfort gripiga.
– SKU: 4B6152126301P101, 4B6156126301P101

Lisainfo

Värv

Chrome

Labanurk

52°, 56°, 60°

Grind

W-Grind

Vars

UST Recoil ESX 450 Ladies

Käelisus

Paremakäeline golfar

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “CALLAWAY MD5 Jaws Ladies Wedge”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga