0

Timo Karvineni talvised lähimängukliinikud

2023. aasta jaanuaris ja märtsis külastab meid taas tuurikogemusega golfitreener PRO Timo Karvinen. Ka sinul on võimalik tema käe all oma lähimängu lihvida ning uueks hooajaks oma keskmiselt löögitulemuselt paar lööki maha kärpida!

Nimelt 13.-14. jaanuaril ja 18. märtsil toimuvad 2 lähimängukliinikut, kus Timo jagab oma aastapikkuse tööga omandatud teadmisi ning kogemusi Eesti golfimängijatega! Kliinikute hinnad algavad 175€ ning osaledes mõlemas kliinikus kehtib paketi soodushind 400€. Kliiniku ajakava ja programm:

  • 13. jaanuar: 12:00-14:00 Timoga + 2h individuaalne
  • 14. jaanuar: 16:00-18:00 Timoga + 2h individuaalne
  • 18. märts: 17:00-19:00 Timoga + 2h individuaalne

Timo Karvineni käe all on DP World Tourile jõudnud ning seal ka võitnud Sami Välimäki, lisaks on ta treeninud Šveitsi ja Soome koondiseid ning mitmeid tippmängijaid Eestist ja Soomest, näiteks Eemil Alajärvi, Sander Aadusaar, Ken-Marten Soo, Joonas Turba jpt.

Soovitame golfaritel osaleda mõlemal kliinikul, sest jaanuaris saadud õpetusi ning harjutusi järgides saab enne märtsi kliinikut iseseisvalt tehnikat kinnistada ning siis enne kevadhooaega tagasiside näol viimased muudatused teha, et uuel hooajal elu parimat golfi mängida!

Kliinikutes jagab Timo puti, chip’i ja pitch’i kohta teoreetilisi ning praktilisi teadmiseid ja näpunäiteid. Lisaks tehakse igale osalejale SAM Putt Lab‘i putitestid, et tehnikale veelgi detailsemalt läheneda (SAM Lab’i testid toimuvad vaid putikliinikutes). Üks on kindel, kui soovid oma golfimängu areneda, tule võta osa Timo Karvineni lähimängukliinikutest – registreeri osalemine allpool 👇

Osaledes mõlemas kliinikus tuleb komplekti hinnaks 400€
Osalemiseks peab HCP olema alla 24