The Belfry Challenge

The Belfry Challenge

23.-28.veebruaril toimub NextGolf Arenal virtuaalvõistlus legendaarsel The Belfry väljakul, mis on võõrustanud aastatel 1985, 1989, 1993 ja 2002 Ryder Cup võistlust. Lisaks on seal peetud mitu korda European Tour võistlusi ning võitjate hulgast leiab sellised tegijad nagu Lee Westwood, Paul Casey, Henrik Stenson jt. Nüüd on võimalik tulla ja panna ennast proovile!

Kuni laupäeva 27.veeburari õhtuni saab mängida võistlusringi ning tulemused lähevad tabelisse. Võistlus toimub kahes klassis ning mõlemas meestele ja naistele ühises arvestuses. Pro klassis saavad osaleda mängijad, kelle HCP on 5 või parem. Club klassis saavad osaleda kõik kõrgema HCP’ga mängijad. Mõlemas võistlusklassis arvestatakse mängija HCP’d (mitte PHCP!). Mõlema võistlusklassi 4 parimat selgitavad 28.veebruaril Match-Play formaadis võitja. Poolfinaalis mängivad vastavalt võistlusklass 1 ja 4 ning 2 ja 3 koht. Finaalidest mängitakse ainult esikoha mäng!

Osavõtmiseks tuleb leida kaaslane ning mängida teile sobival ajal NextGolf Arenal võistlusring. Võistlustasu on simulaatori tunnihind 25€ (ei laiene pakettide soodushinnad või voucherid) ning mänguaja saab broneerida https://kawepadel.book247.com/ või helistades 50 63 030. Vastavalt piirangutele tohib mängida kahekesi ning arvestuslik mänguaeg on 2 tundi (kui peaks pikemalt minema, siis lisa maksma ei pea). Pühapäevased poolfinaalid ja finaal sisalduvad hinnas ehk nende eest lisaks tasuma ei pea.

NB! harjutusringe võib mängida piiramatult aga võistlusringi saab mängida ainult üks kord ning see tuleb kohapeal eelnevalt registreerida!

Next Golf premeerib mõlema võistlusklassi kahte parimat ning parimat naist, juhul kui ei jõua finaali!

Rada – The Belfry PGA National Course
Mehed – raja pikkus 6372m (sinised tiid)
Naised – raja pikkus 5726m (kollased tiid)
Putt gimme – 3m

May the best win!