PING G425 Next Golf’is kohal!

PING G425 Next Golf’is kohal!

Aastakümneid on PING nii tuuri- kui klubimängijaid rõõmustanud uute innovaatiliste golfikeppidega. Paaril viimasel hooajal oli G410 nii mitmelgi võistlusel #1 driver mängijate kotis, kuid seda mida sügise lõpus juhtus, ei osanud keegi oodata. Kohe peale valmimist, oli 3 nädalat järjest uus G425 seeria driver suurimatel profituuridel #1 driver mängijate bägides. Selline usaldus proffide poolt on võimas märk.  Tänaseks on PING G425 seeria kohal ka Next Golf'is!

PING G425 DRIVER

Ping jätkab uue seeria driveri puhul viimastel aastatel tuttavaks saanud versioonidega - kolme eri mudeli hugast leiab igal tasemele mängijale selle oma!

  • G425 LST – väiksema peaga ja madalamate spin'i numbritega driver on mõeldud kõikidele madala hcp'ga pika löögiga mängijatele.
  • G425 MAX – kõige andestavam driver turul, mis on mõeldud igale golfarile (seda on kinnitanud ka golfimaailma tuntud influencer Rick Shiels!!)
  • G425 SFT – üks paremaid slice'i ravijaid turul, mis aitab eksimise hirmust lõplikult lahti saada

Uue driveri suurimaks võtmekohaks on kõrgeim MOI (lihtkeeli andestavus), mis kunagi ühelgi golfikepil on olnud. Löögikaart saab reguleerida draw ja fade'i peale tagumise raskusega ning varre adapter on endiselt kaheksa võimalusega, et leida iga mängija jaoks parim võimalik setup!

 

PING G425 PUUD

Sarnaselt driver'ile, on ka uutel G425 puudel kolm eri versiooni: LST, MAX ja SFT. 8-kohaline adapter on uuel mudelil säilinud aga mängijaid tervitab puu värske clean välimus. Turbulaatorite asemel suudeti pallikiiruse tõstmiseks midagi veel geniaalsemat välja mõelda spinsistency tehnoloogia näol. Nimelt on puudel eri loft'idega laba – tabades palli laba alaservaga, lendab see pisut madalamalt, kuid oluliselt väiksema spin'iga ja seetõttu ka kaugemale. Ülaservaga tabades lendab pall pisut suurema vindiga, et pall kauem õhus püsiks ning seeläbi pikemalt lendaks. Seega uued G425 puud on äärmiselt innovaatilised!

 

PING G425 HÜBRIID JA CROSSOVER

Sarnaselt puudele sisaldub uue G425 hübriidi paketis spinsistency laba. Just hübriidi näol saadi spinsistency tehnoloogia jaoks inspiratsiooni, et pakkuda golfaritele stabiilsemaid löögipikkusi hoolimata palli tabamise täpsusest. Väga hea lisana on G425 hübriid taaskord adapteriga, et muuta labanurka või vahetada vajadusel lihtsalt vart.

PING tõi sel aastal välja uue driving iron'i eriti tuusa tumehõbedase värviga. Hollow face tehnoloogia lisab pallile kiirust ning aitab palli madalama kaarega kaugemale lüüa. Kuigi driving iron on enamike golfarite jaoks keeruline kepp tänu pikale varrele on uus G425 crossover üllatavalt andestav ning tasub igal juhul proovimist.

 

PING G425 RAUAD

Hea uudis vast enamikele golfaritele, kelle hcp on 10-st ülespoole, sest uus G425 rauaseeria on mõeldud just neile! Üks parimaid game-improvement rauaseeriaid on saanud uue näo ning täienduse. G425 on oma eelkäijatest veelgi väiksema välimusega, kuid seda ilma andestavust ohverdamata. Uue seeriaga proovis PING korrigeerida ka eri raudade pikkusi, et iga raua vahele jääks loogilisem ning ühtlasem vahe – et raud 9-ga ei löödaks 150 meetrit, samal ajal kui raud 5-ga lüüakse 170m. Lisana on proovitud Glide 3.0 wedge'i seeria omadusi G seeria raudadele tuua, et löögipikkused oleksid ühtlasemad ka näiteks märja ilma korral.

 

Ootame kõiki selle aasta kõige kuumemaid PING G425 seeria golfikeppe Next Golf Arenale proovima! Lisainfot küsi ja broneeri aeg proovimiseks 506 3030 või fitting@nextgolf.ee.