0

Hinnakiri

Custom Fitting – FULL – (kogu varustus)

Next Golf Fittingu kõige populaarsem valik, mille käigus saad hinnangu kogu golfivarustusele. Hindame üle Sinu praeguse golfivarustuse (selle olemasolul) ja leiame protsessi käigus Sulle parimad võimalikud golfikepid. Lisaks saame fittingu tulemusena nõustada, millised golfipallid Sulle kõige paremini sobivad.

2h

60 €

Custom Fitting – LONG – (driver, puud, hübriidid)

Tii pealt palli mängu saamine on sama oluline kui meetrised putid! Leiame Sulle parimad golfikepid avalöögiks ja pikalt distantsilt lähenemiseks – optimeerime spin'i ja lennukaare, et löögid oleks võimalikult pikad, aga ka otse.

1h

35 €

Custom Fitting – SHORT – (rauad ja wedge'd)

Perfektselt kombineeritud andestavus ning kontroll. Golfivarustuse suurima osa moodustab just rauasett. Leiame Sulle sobivad rauad, et saaksid nendele igal positsioonil kindel olla. Kombineerime Sulle ka wedge'i kombo ja soovitame sobivad wedge'i grindid.

1h

35 €

Mini Fitting

Mini Fittingus kontrollime üle praeguse rauaseti lie angle'd ning vastavalt vajadusel vääname golfikepid õigeks. Saab ka katsetada uusimad golfikeppe meie brändide toodangust. Ideaalne valik igale golfarile korra aastas läbi teha, et kindlustada seti sobivus terveks hooajaks.

15-30min

20 €

Fittingud toimuvad Next Golf Arenal, aadressiga Suur-Paala 19.

Broneeri fitting