Cobra RADSPEED on kohal!

Cobra RADSPEED on kohal!

2020 oli Cobra Golfi jaoks läbi aegade parim aasta. Nende Speedzone'i seeria golfikeppide valik leidis tee ka golfikotti nii mõnelegi Eesti golfarile ning tagasiside oli hämmastav. Kuid uuel aastal on kõik veelgi uuem, lahedam ja kiirem;)! Uus Cobra Radspeed tootevalik on jõudnud meie poelettidele ning fittinguvalikusse ja ootame kõiki proovima!

 

Cobra RADSPEED Driverid

Uus RADSPEED driver on igas mõttes revolutsiooniline. Golfimaailmas teada tuntud tõde on, et kui lisada raskust ettepoole, saavutad driveriga suurema pallikiiruse ja väiksema spin'i, kuid vähendad andestavust ning lisades raskust tahapoole, suurendad andestavust, ohverdades pallikiirust ja seeläbi löögipikkust. Uue 2021 mudelis prooviti kõike seda kombineerida ning saadi sellega ka väga edukalt hakkama.

Insenerid suutsid välja töötada pea 13 grammi kergema driveri raami eelmise aasta Speedzone'i mudelist (ja 20 grammi kergema raami F9 mudelist), mis võimaldas lisada rohkem raskust massikeskmest eemale – nii ette kui taha. Sellest tuleneb ka mudeli nimi, uuel driveril kasutatakse senisest raskemat radical weighting'ut. Ja et pakkuda parimaid drive'e iga tasemega mängijatele on ka uuel aastal kolm eri laba – RADSPEED (heale mängijale), RADSPEED XB (keskmise hcp'ga golfarile), RADSPEED XD (slice'ga võitlevale golfarile).

RAD raskused lisati uuel driveril massikeskmest (CG) võimalikult kaugele tagamaks optimaalsed numbrid igale golfarile. RADSPEED driveri raskused on kombineeritud rohkem ettepoole, samas kui RADSPEED XB-l on rohkem raskust tagapool lisa andestavuse jaoks ja XD-l ka taga laba kanna pool lisamaks pallile rohkem draw vinti.

 

Cobra RADSPEED puud ja hübriidid

Ka uute RADSPEED puude ja hübriididega järgiti sarnast joont kui driveriga. Kergem kroon lubas lisada rohkem raskust massikeskmest kaugemale ning ka uued puud ja hübriidid on pikemad ja andestavamad kui varem. Sarnaselt eelmistele aastatele leiab nende küljest ka split rails tehnoloogia, mis pakub lisaandestust nii fairway'lt kui rough'ist lüües. Need pakuvad labale lisapainet, mis aitab saavutada suuremaid pallikiiruseid.

Uutel puudel on lausa 4 erinevat mudelit – RADSPEED, RAD Draw, Rad Tour ja RAD Big Tour – et katta taaskord suurema hulga golfimängijate oskusi ja vajadusi. Hübriididel oma olemuse tõttu nii mitut mudelit vaja pole, kuid valikust leiab ka One Length RAD hübriidi, mille valitsev US Open'i Bryson DeChambeau välja aitas töötada. Nii puude kui hübriidide hulgast leiab endale meelepärase golfikepi iga mängija!

Cobra RADSPEED rauad

2021 RADSPEED rauad on loodud just alustavale või keskmise hcp'ga mängijale, pakkumaks neile soovitud löögipikkust kuid ka piisavalt andestavust, et oma golfitulemusi parandada. RAD raskusi on ka raualabadele lisatud kanna ja otsa poole, kusjuures raskused on igal raual erinevad, et iga golfikepp bägis pakuks optimaalseid numbreid.

Uued rauad on veelgi väiksema ja puhtama väljanägemisega, et soodustada ka 15-20 hcp-ga golfimängijaid enda tasemele vastavate golfikeppidega mängima. Lisaks on koostöös HP-ga lisatud labadele 3D prinditud elemente, mis võimaldasid raskust mööda laba strateegilisemalt jaotada. Cobra sõnul on 3D printimine golfimaailma tulevikutrend ja soovivad olla selle osas maailmas esirinnas.

Ootame kõiki uut Cobra RADSPEED seeriat Next Golf Arena'le proovima ning fittima. Lisainfot küsidaa või aja fittinguks saad kokku leppida 506 3030 või fitting@nextgolf.ee!