0

Akadeemia

Ettevõtetele

Golfidemo raames saate viibida pool päeva võrratus looduses, lõõgastuda, sportlikult ja lõbusalt aega veeta ning tutvuda Rebala kaitseala vahetus läheduses asuva EGCC golfikompleksi ning asukoha ajalooga.

Viime golfidemo läbi teile sobival kuupäeval ja kellaajal ning teie enda poolt valitud sihtgrupile (töötajad, koostööpartnerid, sõbrad).

Golfidemo sisaldab:

Oleme veendunud, et koos loome elamuse, mis ületab kõikide osalejate ootused!

Koolidele ja lasteaedadele

Väärt punkt õppeaastale ning sees istumise hooajale on päev Eestimaa imekaunis looduses ja seda koos aktiivse ning sportliku alaga tutvudes, milleks on golf!

Estonian Golf & Country Club’is tegutsev Next Golf Academy on pannud kokku paketi, milles sisaldub kõik vajalik – transport, kohapealne huvitegevus, tasemel treenerid ning varustus, lõunasöök ning garanteeritult positiivne meeleolu ja kogemus. Linnast Jõelähtmesse sõidab buss 30-45 minutit, saabumisel tervitavad teid Academy treenerid. Pikema jututa jagatakse rahvas gruppideks ning tutvustatakse esmalt golfi üldisemalt, olulisemaid reegleid, varustust jne. Peale lühikest tutvustust saavad kõik osalejad erinevatel harjutusaladel proovida piisavalt erinevaid golfilööke ning loodetavasti süttib kirg mängu vastu nii mõnelgi noorel. Arvestuslikult kulub golfile ca 90 minutit ning selle sisse mahub ka väike minivõistlus. Peale parimate selgitamist ootab klubimajas Da Vinci golfirestoran, kus saab pool tundi keha kinnitada enne kui taas bussiga linna liigutakse.

Kogu demopäevale kuluv aeg on koos sõitudega orienteeruvalt 3,5-4 tundi.