Akadeemia esimene trimester läbi!

Akadeemia esimene trimester läbi!

Veebruari vaheaeg, mille oleme tavaliselt veetnud Korineum'i murulaagris on sel aastal teisiti. COVID ja sellega kaasnevad piirangud on kummitanud pikalt ning sügisel tänu uuele sisekeskusele tundunud talvine trimester on kulgenud üle kivide ja kändude. Kui NextGolf Arena avamine nihutas hooaja alguse mõne nädala võrra, siis paar nädalat peale avamist pandi tegevusele taas pidur! Eliitrühm, kus koondise liikmed ja kandidaadid said ka piirangute ajal harjutada, paraku teistel tuli teisi sportlikke tegevusi otsida. Veebruarist läks tavapärane tegevus taas hooga käima, kuniks vaheajaga uued piirangud taas kohale jõudsid!

Tore uudis on, et vähemasti saime sellel aastal talve ja on olnud võimalik suusatada! EGCC’s avati suusarajad ning enne vaheaega õnnestus ka NextGolf Academy ÜKE treeningud asendada suusatreeningutega. Meie tavapärastele noortetreeneritele oli suusatreeningutel abiks kogemustega suusatreener Rein Auväärt, kes jagas lahkesti õpetusi kõige pisematest kuni vanemate eliidi noorteni välja. Esimesed trennid tehti range’l, et õppida tehnika põhitõdesid. Eelmisel nädalavahetusel aitas EGCC hooldustiim Paul Marley eestvedamisel teha uue treeningringi 11 rajale, kus siis võeti nädalavahetusel tõuse ja laskumisi. Loodetavasti seda lund veel jagub ja saame teha nii mõnegi ühise suusatreeningu ning kes teab, äkki isegi akadeemia suusavõistluse?

Üks võistlus sai ka peetud, aga seda pigem väikeses huumorivõtmes - vaata Priidu korraldadatu chip-suusatamise videot:)

Nüüd kus me oleme vaheajal ja tavaliselt hoopis mängiks murul golfi, siis oleme päris pausil. Lisaks venb piirangutest tulenev paus ka vaheajast pikemaks, aga loodetavasti on noortel indu iseseisvalt toonust hoida - suusatada, kuniks lund ja tulla golfi harjutama, sest Arena on avatud!