Grupitrennid

Grupitrennid

Uus nädal toob esimesed tõelised soojad ilmad ja nüüd on ikka viimane hetk hooajaga algust teha. Vajutame hooaja alguses gaasi põhja nendega, kellel HCP 36+. Booster paketid alustavad teisipäevast ja osad ajad tänaseks juba välja müüdud – vaata võimalikke aegasid ja registreeri kohe!

Booster pakett on hea võimalus vormi lihvimiseks ja oskuste täiendamiseks Next Golf Academy Pro’de Priit Jalasto, Egeti Liiv ja Enrico Villo käe all. Iga nädal üks 1,5 tunnine treening ja nii 4 nädalat jutti ning kõik mänguelemendid käiakse läbi. Hind kõigest 99€

Lisaks anname boonusena kõikidele osalejatele 30 minutilise fittingu või konsultatsiooni varustuse osas. Vaatame üle olemasoleva, vajadusel korrigeerime või soovitame midagi uut ning loomulikult saate proovida uusi 2021 mudeleid!

Alates 26.aprillist alustab Next Golf Academy taas treeningutega. Esimesena alustame talvel käivitunud programmidega ning jätkame noortetreeningutega. Mai esimesest nädalast alustame tavapäraste grupitrennidega ning booster pakettidega, mis kestavad 4 nädalat ning on ideaalseks võimaluseks vormi taastamisel või parandamiseks!