uudised

Golf Talvel – sisetreeningutega uuele tasemele

Golf Talvel – sisetreeningutega uuele tasemele

Golfi peetakse eelkõige väliseks harrastuseks ja enamasti alustatakse hooajaga ilmade soojenedes koos väljakute avanemisega. Siiski kaasneb talvise pausiga tunnetuse kadumine ja esimesed kevadised kuud mööduvad vormi taastamiseks. See omakorda teeb hooaja nauditava osa lühemaks, sest paar kuud kuluvad eelkõige range’l või lihtsalt rajal ebaõnnestunud löökide tagajärjel tekkiva frustratsiooniga võitlemisega. Et hooaeg saaks murule siirdumisel kohe hoo sisse ja oleks võimalik terve kevad-suvi mängu nautida, tasub ka talvel harjutada, sest kõik on rajal rõõmsad, kui löögid toimivad!

Sees harjutamise tingimused on Eestis ideaalsed – võimalik on nii “meelelahutuse” vormis simulaatoril mängida, keskenduda siserange’l tehnikale ning loomulikult arendada oskusi lähimängus.

Loe edasi
Happy Next Golf Year

Happy Next Golf Year

Kõige olulisem löök uuel aastal…

…on kindlasti meie andunud golfisõprade järgmine südamelöök! Hea ühtlase rütmiga.

Möödunud hullumeelne aasta jättis nii mõnelgi mõne löögi vahele, aga uuel äsjaavatud sisegolfi areenil saab kõik vahelejäänud löögid mõnuga järele teha. 

Aga milline on kõige olulisem löök golfis? 

Pat Dolan vastab sellele küsimusele nii…

“For years in many locker rooms and clubhouses, one of the main topics of discussion has been, “What is the most important shot in golf?” One side of the argument is for the tee shot, and the other side is for the putt.Loe edasi